Lauriergracht 6 L
Type
Adres
Stadsdeel
Huurprijs
Servicekosten
Oppervlakte VVO
Lift
Geluidsisolatie
Eigenaar
Beheerder / verhuurder
Bijzonderheden
De ruimte heeft een eigen toilet in de gang. Het gebouw heeft 10 ruimten die verhuurd zijn aan CAWA kunstenaars, ambachtslieden en creatieve ondernemingen.
U voldoet als u voor minimaal 5 jaar een beroepspraktijk hebt, met een internationale carrière, of dat u zich op nationaal topniveau in uw kunstdiscipline hebt bewezen en kunt dit aantonen doordat uw werk als zodanig erkend wordt door (inter)nationaal gerenommeerde kunstinstellingen. Als u net met u beroepspraktijk bent gestart voldoet u niet.
- Deze ruimte is niet geschikt voor muzikanten, beeldhouwers en beroepen die geluid produceren.
- Deze ruimte is alleen bedoeld als atelierruimte, niet als pop-up, expositieruimte of commercieel verkooppunt.
- Huurtermijn is 5 jaar. U kunt hierna nog eenmaal in aanmerking komen voor een contractvernieuwing als u wederom voldoet aan de criteria.
- Er dient een waarborgsom van drie maanden netto huur te worden voldaan bij aanvang van de huurovereenkomst. De waarborgsom is € 1.461,54
- De huurprijs van een atelier is exclusief btw. Bij belaste verhuur wordt er btw in rekening gebracht (en bij onbelaste verhuur wordt btw compensatie in rekening gebracht).
- Voor gas en elektriciteit dient een eigen overeenkomst afgesloten te worden; dit zit niet in de huurprijs/servicekosten inbegrepen.
- Dit atelier mag gedeeld worden: in dit geval moeten alle kandidaten met wie u wilt delen een positieve toptoets hebben. De kandidaten dienen zich tegelijk aan te melden/reageren op het aanbod zodat zij nog in dezelfde vergadering getoetst worden. Andere kandidaten gaan voor als niet iedereen is getoetst met wie u het atelier wilt delen.
Voorwaarden kandidaat
Voor dit atelier is een toets met aanvullende criteria van toepassing, check eerst de voorwaarden https://www.amsterdam.nl/ondernemen/ruimte-zoeken/ateliers-broedplaatsen/procedure-reageren-op-beschikbaar-aanbod/ en reageer alleen als u voldoet aan deze criteria.
Foto







