Pad tot huidige pagina

Koestraat 5 (E)

Koestraat 5 (E)

Type

Atelier (toptoets)

Bekijk uitleg toetsaanvraag

Adres

Koestraat 5(E) Delen mag!, 1012 BW - Amsterdam

Stadsdeel

Centrum

Huurprijs

€ 714 per maand

Servicekosten

€ 25 per maand

Oppervlakte VVO

72 m2

Etage

2e

Lift

Nee

Geluidsisolatie

Nee

Eigenaar

Gemeentelijk Vastgoed

Beheerder / verhuurder

Gemeentelijk Vastgoed

Bijzonderheden

U voldoet als u voor minimaal 5 jaar een beroepspraktijk hebt, met een internationale carrière, of dat u zich op nationaal topniveau in uw kunstdiscipline hebt bewezen en kunt dit aantonen doordat uw werk als zodanig erkend wordt door (inter)nationaal gerenommeerde kunstinstellingen. Als u net met u beroepspraktijk bent gestart voldoet u niet.

Omschrijving gehuurde:

  • De ruimte is een oud klaslokaal. De ruimte wordt leeg opgeleverd, zonder de kast boven de deur. In het pand zit op de begane grond en eerste verdieping een huisarts. Op de bovenste verdieping zijn 3ateliers gevestigd.
  • De ruimte is niet geschikt voor werkzaamheden waarbij het
    monumentale interieur wordt aangetast (zoals vlekken die niet
    meer verwijderd kunnen worden).
  • Deze ruimte is niet geschikt voor muzikanten, beeldhouwers en beroepen die geluid produceren.
  • Deze ruimte is alleen bedoeld als atelierruimte, niet als pop-up, expositieruimte of commercieel verkooppunt.
  • Deze ruimte is beschikbaar 1 maart 2025.
  • Huurtermijn is 5 jaar. U kunt hierna nog eenmaal in aanmerking komen voor een contractvernieuwing als u wederom voldoet aan de criteria.
  • Er dient een waarborgsom van drie maanden netto huur te worden voldaan bij aanvang van de huurovereenkomst. De waarborgsom is € 2.142,00
  • De huurprijs van een atelier is exclusief btw.
    Bij belaste verhuur wordt er BTW in rekening gebracht (en bij onbelaste verhuur wordt BTW compensatie in rekening gebracht).
  • Gas en elektriciteit zit niet in de huurprijs/servicekosten inbegrepen.
  • Dit atelier mag gedeeld worden: in dit geval moeten alle kandidaten met wie u wilt delen een positieve toptoets hebben. De kandidaten dienen zich tegelijk aan te melden/reageren op het aanbod zodat zij nog in dezelfde vergadering getoetst worden. Andere kandidaten gaan voor als niet iedereen is getoetst met wie u het atelier wilt delen.

Voorwaarden kandidaat

Bezichtiging

  • De bezichtiging is achteraf nadat kandidaten zijn voorgedragen door CAWA.