Pad tot huidige pagina

Florijn 25

Florijn 25

Type

Atelierwoning

Adres

Florijn 25, 1102 BA - Amsterdam

Stadsdeel

Zuidoost

Huurprijs

€ 812,94 per maand

Servicekosten

€ 25,48 per maand

Oppervlakte VVO

121 m2

Lift

Nee

Geluidsisolatie

Nee

Eigenaar

Rochdale

Beheerder / verhuurder

Rochdale

Bijzonderheden

Deze atelierwoning op de begane grond + 1e verdieping wordt met voorrang aangeboden aan muzikanten. Het atelier is niet geheel geluidsdicht. Als een nieuwe huurder muzikant is dan zal hij/zij daarom zelf nog meer aanpassingen uit moeten voeren om het atelier geluidsdicht te maken.

  • Voor deze atelierwoning is een inschrijving bij WoningNet noodzakelijk. Zie https://www.woningnetregioamsterdam.nl/ en https://www.woningnetregioamsterdam.nl/nl-NL/Help%20en%20uitleg/Zoekinfo/Passend%20toewijzen over de inkomenseis.
  • Deze sociale atelierwoning wordt passend toegewezen aan een 1-persoonshuishouden, of personen die een duurzaam gemeenschappelijk huishouden vormen. Fiscaal inkomen geïndexeerd naar het jaar 2023
    - 1 persoon minimaal € 25.076 maximaal tot € 44.035
    - 2 personen minimaal € 34.576 maximaal tot € 48.625
  • U  moet voldoen aan de toptoets https://www.amsterdam.nl/kunst-cultuur/ateliers-broedplaatsen/voorwaarden/
  • De CAWA toetst alle reactanten voor deze atelierwoning. De meest geschikte kandidaat wordt in relatie tot de ruimte voorgedragen aan de verhuurder.
  • Deze atelierwoning is (mogelijk) niet geschikt voor muzikanten, beeldhouwers en beroepen die geluid produceren.
  • De atelierwoning wordt aangeboden voor onbepaalde tijd.
  • Huurprijs woningdeel per maand exclusief servicekosten 678,66
  • Huurprijs atelierdeel per maand exclusief servicekosten 134,28
  • Servicekosten per maand 25,48
  • Eenmalige administratiekosten 16,50 (er is geen waarborgsom)
  • De huur voor Huurtoeslag bedraagt € 708,46. Dit is de netto huur voor het woongedeelte + een aantal servicekosten die meetellen voor Huurtoeslag.
    https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/huurtoeslag/huurtoeslag
  • De verhuurdatum is nog niet bekend.
  • Overnamekosten te bespreken met huidige huurder:
    laminaatvloer + tapijt, raambekleding/gordijnrails,  attributen atelier/studio,  wand met deur tussen hal en atelier,  diverse meubilair, losse huishoudelijke apparaten ( douchestang + douchegordijn in badkamer, regendouche), steenstrip muur woonkamer