Pad tot huidige pagina

Van Hallstraat 54 (3)

Van Hallstraat 54 (3)

Type

Atelier (toptoets)

Bekijk uitleg toetsaanvraag

Adres

Van Hallstraat 54 unit 3, 1051 HH - Amsterdam

Stadsdeel

West

Huurprijs

€ 175 per maand

Servicekosten

€ 30 per maand

Oppervlakte VVO

22 m2

Etage

tweede etage

Lift

Nee

Geluidsisolatie

Nee

Eigenaar

Gemeentelijk Vastgoed

Beheerder / verhuurder

Gemeentelijk Vastgoed

Bijzonderheden

U voldoet als u voor minimaal 5 jaar een beroepspraktijk hebt, met een internationale carrière, of dat u zich op nationaal topniveau in uw kunstdiscipline hebt bewezen en kunt dit aantonen doordat uw werk als zodanig erkend wordt door (inter)nationaal gerenommeerde kunstinstellingen. Als u net met u beroepspraktijk bent gestart voldoet u niet.

In het pand zitten 9 CAWA-kunstenaars.

  • Deze ruimte is niet geschikt voor muzikanten, beeldhouwers en beroepen die geluid produceren.
  • Deze ruimte is alleen bedoeld als atelierruimte, niet als pop-up, expositieruimte of commercieel verkooppunt.
  • Huurtermijn is 5 jaar. U kunt hierna nog eenmaal in aanmerking komen voor een contractvernieuwing als u wederom voldoet aan de criteria.
  • Er dient een waarborgsom van drie maanden netto huur te worden voldaan bij aanvang van de huurovereenkomst. De waarborgsom is € 525
  • De huurprijs van een atelier is exclusief btw.
    Bij belaste verhuur wordt er btw in rekening gebracht (en bij onbelaste verhuur wordt btw compensatie in rekening gebracht).
  • Voor gas en elektriciteit dient een eigen overeenkomst afgesloten te worden; dit zit niet in de huurprijs/servicekosten inbegrepen.
  • Dit atelier mag gedeeld worden: in dit geval moeten alle kandidaten met wie u wilt delen een positieve toptoets hebben. De kandidaten dienen zich tegelijk aan te melden/reageren op het aanbod zodat zij nog in dezelfde vergadering getoetst worden. Andere kandidaten gaan voor als niet iedereen is getoetst met wie u het atelier wilt delen.

    Voorwaarden kandidaat

  • Er volgt een bezichtiging nadat de CAWA kandidaten heeft voorgedragen aan Gemeentelijk Vastgoed. De verhuurder neemt contact op met de voorkeurskandidaat (en eventueel de reservekandidaten). De uitslag kunt u terugzien in uw profiel.